X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



Χ.Πολογιώργη & Ησυχάκη, 73100 Χανιά | ΤΗΛ:28210 45106 | FAX: 28210.45106 | epshanion@epshanion.gr


ΕΠΣ ΧΑΝΙΩΝ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΝΙΩΝ
ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΕΣ & EMAIL
ΙΣΤΟΡΙΑ
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
ΘΕΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Χ.Πολογιώργη & Ησυχάκη, 73100 Χανιά Κρήτης      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ: 28210 45106, 57272 - FAX: 28210.45106 - epshanion@epshanion.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(12η αγωνιστική)

ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣΣΥΝΚΑ0 - 1
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΕΝΩΣΗ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΥ/ΔΑΑΟΧ3 - 0
ΓΡΑΝΙΤΗΣΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ2 - 0
ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝΑΠΟΛΛΩΝ0 - 1
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ.ΚΟΡΩΝΙΣ7 - 0
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣΔΟΞΑ ΠΑΧΙΑΝΩΝ3 - 0
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣΚΕΡΑΜΕΙΑ -
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘΑΙΝΩΝΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ0 - 0
ΡΟΔΩΠΟΥΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝΩΛΙΟΠΟΥΛΟΥ -
ΣΠΑΘΑΦΩΣΤΗΡΑΣ -
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(13η αγωνιστική)

ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΥ/ΔΑΑΟΧ - ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ - ΣΥΝΚΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΟΡΩΝΙΣ - ΓΡΑΝΙΤΗΣ
ΔΟΞΑ ΠΑΧΙΑΝΩΝ - ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ
ΚΕΡΑΜΕΙΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝΩΛΙΟΠΟΥΛΟΥ - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘΑΙΝΩΝ
ΣΠΑΘΑ - ΡΟΔΩΠΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΣΥΝΚΑ 34
0
39-2
11-1-0
20-2
5-1-0
19-0
6-0-0
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 28
0
32-6
9-1-2
18-3
5-0-1
14-3
4-1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ 27
0
23-5
8-3-1
11-4
3-1-1
12-1
5-2-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. 27
0
26-9
8-3-1
18-7
5-1-1
8-2
3-2-0
ΓΡΑΝΙΤΗΣ 24
0
21-10
7-3-2
7-4
3-2-1
14-6
4-1-1
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 21
0
18-11
6-3-3
10-4
3-2-1
8-7
3-1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ 20
0
23-8
5-5-2
10-6
2-3-1
13-2
3-2-1
ΣΠΑΘΑ 20
0
17-11
6-2-3
10-3
4-1-0
7-8
2-1-3
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 17
0
13-11
4-2-4
6-6
2-2-2
7-5
2-0-2
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 19
0
22-6
6-4-3
11-3
3-2-2
11-3
3-2-1
ΚΟΡΩΝΙΣ 15
0
19-29
4-3-5
5-13
1-1-4
14-16
3-2-1
ΡΟΔΩΠΟΥ 14
0
15-21
4-2-5
6-16
2-0-4
9-5
2-2-1
ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΥ/ΔΑΑΟΧ 13
0
19-30
4-1-7
13-10
3-0-2
6-20
1-1-5
ΔΟΞΑ ΠΑΧΙΑΝΩΝ 12
0
19-18
3-3-6
10-5
2-1-2
9-13
1-2-4
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘΑΙΝΩΝ 10
0
13-20
2-4-6
7-5
2-3-1
6-15
0-1-5
ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ 10
0
19-31
3-1-8
8-15
2-0-4
11-16
1-1-4
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 8
0
11-30
2-2-8
5-20
0-1-5
6-10
2-1-3
ΚΕΡΑΜΕΙΑ 7
0
7-34
2-1-8
4-14
1-1-3
3-20
1-0-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝΩΛΙΟΠΟΥΛΟΥ 0
0
0-30
0-0-10
0-15
0-0-5
0-15
0-0-5
ΦΩΣΤΗΡΑΣ 0
0
0-34
0-0-10
0-22
0-0-6
0-12
0-0-4

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝΩΛΙΟΠΟΥΛΟΥ 3 - 0

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ 0 - 3

ΣΠΑΘΑ ΚΕΡΑΜΕΙΑ 2 - 0

ΡΟΔΩΠΟΥ ΔΟΞΑ ΠΑΧΙΑΝΩΝ 1 - 0

ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘΑΙΝΩΝ ΚΟΡΩΝΙΣ 2 - 2

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0 - 1

ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 1 - 2

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΥ/ΔΑΑΟΧ 2 - 1

ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΣΥΝΚΑ 0 - 6

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΑΝΙΤΗΣ 1 - 0

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 0 - 7

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝΩΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΑΘΑ 0 - 3

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΡΟΔΩΠΟΥ 2 - 2

ΚΕΡΑΜΕΙΑ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘΑΙΝΩΝ 2 - 1

ΔΟΞΑ ΠΑΧΙΑΝΩΝ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 1 - 2

ΚΟΡΩΝΙΣ ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 0 - 5

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. 0 - 0

ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ 2 - 2

ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΥ/ΔΑΑΟΧ ΓΡΑΝΙΤΗΣ 3 - 5

ΣΥΝΚΑ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 5 - 1

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΣΠΑΘΑ 0 - 1

ΡΟΔΩΠΟΥ ΦΩΣΤΗΡΑΣ 3 - 0

ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘΑΙΝΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝΩΛΙΟΠΟΥΛΟΥ 3 - 0

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ 0 - 0

ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΜΕΙΑ 5 - 0

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. ΔΟΞΑ ΠΑΧΙΑΝΩΝ 3 - 2

ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΚΟΡΩΝΙΣ 1 - 4

ΓΡΑΝΙΤΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0 - 0

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 0 - 0

ΣΥΝΚΑ ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΥ/ΔΑΑΟΧ 5 - 0

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΡΟΔΩΠΟΥ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 0 - 2

ΣΠΑΘΑ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘΑΙΝΩΝ 1 - 0

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 0 - 3

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝΩΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 0 - 3

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. 1 - 1

ΚΕΡΑΜΕΙΑ ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ 1 - 4

ΔΟΞΑ ΠΑΧΙΑΝΩΝ ΓΡΑΝΙΤΗΣ 0 - 1

ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 - 3

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΥΝΚΑ 0 - 1

ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΥ/ΔΑΑΟΧ 2 - 3

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘΑΙΝΩΝ 4 - 0

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΡΟΔΩΠΟΥ 2 - 0

ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΣΠΑΘΑ 2 - 0

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. ΦΩΣΤΗΡΑΣ 3 - 0

ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝΩΛΙΟΠΟΥΛΟΥ 3 - 0

ΓΡΑΝΙΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ 2 - 1

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΑ 4 - 0

ΣΥΝΚΑ ΔΟΞΑ ΠΑΧΙΑΝΩΝ 4 - 0

ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΥ/ΔΑΑΟΧ ΚΟΡΩΝΙΣ 2 - 3

ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0 - 4

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 0 - 0

ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘΑΙΝΩΝ ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 0 - 2

ΡΟΔΩΠΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. 0 - 4

ΣΠΑΘΑ ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ 3 - 2

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΓΡΑΝΙΤΗΣ 0 - 3

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝΩΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 0 - 3

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΣΥΝΚΑ 0 - 1

ΚΕΡΑΜΕΙΑ ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΥ/ΔΑΑΟΧ 1 - 1

ΔΟΞΑ ΠΑΧΙΑΝΩΝ ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 4 - 0

ΚΟΡΩΝΙΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0 - 2

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 0 - 0

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 2 - 0

ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘΑΙΝΩΝ 4 - 3

ΓΡΑΝΙΤΗΣ ΡΟΔΩΠΟΥ 1 - 1

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΘΑ 2 - 2

ΣΥΝΚΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ 3 - 0

ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΥ/ΔΑΑΟΧ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝΩΛΙΟΠΟΥΛΟΥ 3 - 0

ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ 0 - 6

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΡΑΜΕΙΑ 6 - 0

ΚΟΡΩΝΙΣ ΔΟΞΑ ΠΑΧΙΑΝΩΝ 1 - 1

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 1 - 1

ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ 3 - 0

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΓΡΑΝΙΤΗΣ 1 - 4

ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘΑΙΝΩΝ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 - 0

ΡΟΔΩΠΟΥ ΣΥΝΚΑ 0 - 7

ΣΠΑΘΑ ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΥ/ΔΑΑΟΧ 3 - 0

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 0 - 3

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝΩΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ 0 - 3

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΚΟΡΩΝΙΣ 2 - 2

ΚΕΡΑΜΕΙΑ ΔΟΞΑ ΠΑΧΙΑΝΩΝ 0 - 5

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ 4 - 1

ΓΡΑΝΙΤΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. 0 - 1

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 0 - 2

ΣΥΝΚΑ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 2 - 0

ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΥ/ΔΑΑΟΧ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘΑΙΝΩΝ 2 - 0

ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΡΟΔΩΠΟΥ 0 - 3

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΠΑΘΑ 2 - 1

ΚΟΡΩΝΙΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ 3 - 0

ΔΟΞΑ ΠΑΧΙΑΝΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝΩΛΙΟΠΟΥΛΟΥ 3 - 0

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΚΕΡΑΜΕΙΑ 3 - 0

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΡΑΝΙΤΗΣ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 2 - 1

ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 0 - 1

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. ΣΥΝΚΑ 0 - 3

ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΥ/ΔΑΑΟΧ 4 - 1

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 3 - 1

ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘΑΙΝΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ 1 - 1

ΡΟΔΩΠΟΥ ΚΟΡΩΝΙΣ 2 - 3

ΣΠΑΘΑ ΔΟΞΑ ΠΑΧΙΑΝΩΝ 1 - 1

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΑ 0 - 3

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝΩΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ 0 - 3

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 0 - 0

ΣΥΝΚΑ ΓΡΑΝΙΤΗΣ 1 - 1

ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΥ/ΔΑΑΟΧ ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ 3 - 2

ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. 1 - 2

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 3 - 2

ΚΟΡΩΝΙΣ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 0 - 2

ΔΟΞΑ ΠΑΧΙΑΝΩΝ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘΑΙΝΩΝ 2 - 2

ΚΕΡΑΜΕΙΑ ΡΟΔΩΠΟΥ 0 - 3

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΣΠΑΘΑ 2 - 0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝΩΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΣΤΗΡΑΣ -

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΣΥΝΚΑ 0 - 1

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΥ/ΔΑΑΟΧ 3 - 0

ΓΡΑΝΙΤΗΣ ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 2 - 0

ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ 0 - 1

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. ΚΟΡΩΝΙΣ 7 - 0

ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΠΑΧΙΑΝΩΝ 3 - 0
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΚΕΡΑΜΕΙΑ -

ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘΑΙΝΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ 0 - 0
ΡΟΔΩΠΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝΩΛΙΟΠΟΥΛΟΥ -
ΣΠΑΘΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ -

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΥ/ΔΑΑΟΧ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ -
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΣΥΝΚΑ -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ -
ΚΟΡΩΝΙΣ ΓΡΑΝΙΤΗΣ -
ΔΟΞΑ ΠΑΧΙΑΝΩΝ ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ -
ΚΕΡΑΜΕΙΑ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝΩΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ -
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘΑΙΝΩΝ -
ΣΠΑΘΑ ΡΟΔΩΠΟΥ -

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ -
ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΥ/ΔΑΑΟΧ ΑΠΟΛΛΩΝ -
ΣΥΝΚΑ ΚΟΡΩΝΙΣ -
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΟΞΑ ΠΑΧΙΑΝΩΝ -
ΓΡΑΝΙΤΗΣ ΚΕΡΑΜΕΙΑ -
ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ -
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝΩΛΙΟΠΟΥΛΟΥ -
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ -
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΣΠΑΘΑ -
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘΑΙΝΩΝ ΡΟΔΩΠΟΥ -

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ -
ΚΟΡΩΝΙΣ ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ -
ΔΟΞΑ ΠΑΧΙΑΝΩΝ ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΥ/ΔΑΑΟΧ -
ΚΕΡΑΜΕΙΑ ΣΥΝΚΑ -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝΩΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΡΑΝΙΤΗΣ -
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ -
ΣΠΑΘΑ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. -
ΡΟΔΩΠΟΥ ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ -
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘΑΙΝΩΝ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ -

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΚΟΡΩΝΙΣ -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΞΑ ΠΑΧΙΑΝΩΝ -
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΑ -
ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΥ/ΔΑΑΟΧ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ -
ΣΥΝΚΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝΩΛΙΟΠΟΥΛΟΥ -
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ -
ΓΡΑΝΙΤΗΣ ΣΠΑΘΑ -
ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΡΟΔΩΠΟΥ -
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘΑΙΝΩΝ -
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ -

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΠΑΧΙΑΝΩΝ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ -
ΚΕΡΑΜΕΙΑ ΚΟΡΩΝΙΣ -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝΩΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ -
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΥ/ΔΑΑΟΧ -
ΣΠΑΘΑ ΣΥΝΚΑ -
ΡΟΔΩΠΟΥ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ -
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘΑΙΝΩΝ ΓΡΑΝΙΤΗΣ -
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ -
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. -

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΜΕΙΑ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ -
ΔΟΞΑ ΠΑΧΙΑΝΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ -
ΚΟΡΩΝΙΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝΩΛΙΟΠΟΥΛΟΥ -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΦΩΣΤΗΡΑΣ -
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΣΠΑΘΑ -
ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΥ/ΔΑΑΟΧ ΡΟΔΩΠΟΥ -
ΣΥΝΚΑ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘΑΙΝΩΝ -
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ -
ΓΡΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ -
ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. -

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝΩΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΕΡΑΜΕΙΑ -
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΔΟΞΑ ΠΑΧΙΑΝΩΝ -
ΣΠΑΘΑ ΚΟΡΩΝΙΣ -
ΡΟΔΩΠΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ -
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘΑΙΝΩΝ ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ -
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΥ/ΔΑΑΟΧ -
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΣΥΝΚΑ -
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ -
ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΓΡΑΝΙΤΗΣ -

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝΩΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΦΩΣΤΗΡΑΣ -
ΚΕΡΑΜΕΙΑ ΣΠΑΘΑ -
ΔΟΞΑ ΠΑΧΙΑΝΩΝ ΡΟΔΩΠΟΥ -
ΚΟΡΩΝΙΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘΑΙΝΩΝ -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ -
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ -
ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΥ/ΔΑΑΟΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. -
ΣΥΝΚΑ ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ -
ΓΡΑΝΙΤΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ -

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ -
ΣΠΑΘΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝΩΛΙΟΠΟΥΛΟΥ -
ΡΟΔΩΠΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ -
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘΑΙΝΩΝ ΚΕΡΑΜΕΙΑ -
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΔΟΞΑ ΠΑΧΙΑΝΩΝ -
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΚΟΡΩΝΙΣ -
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. ΑΠΟΛΛΩΝ -
ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ -
ΓΡΑΝΙΤΗΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΥ/ΔΑΑΟΧ -
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΝΚΑ -

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΠΑΘΑ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ -
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΡΟΔΩΠΟΥ -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝΩΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘΑΙΝΩΝ -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ -
ΚΕΡΑΜΕΙΑ ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ -
ΔΟΞΑ ΠΑΧΙΑΝΩΝ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. -
ΚΟΡΩΝΙΣ ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΡΑΝΙΤΗΣ -
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ -
ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΥ/ΔΑΑΟΧ ΣΥΝΚΑ -

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΡΟΔΩΠΟΥ -
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘΑΙΝΩΝ ΣΠΑΘΑ -
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ -
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝΩΛΙΟΠΟΥΛΟΥ -
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ -
ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΚΕΡΑΜΕΙΑ -
ΓΡΑΝΙΤΗΣ ΔΟΞΑ ΠΑΧΙΑΝΩΝ -
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΩΝΙΣ -
ΣΥΝΚΑ ΑΠΟΛΛΩΝ -
ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΥ/ΔΑΑΟΧ ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ -

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘΑΙΝΩΝ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ -
ΡΟΔΩΠΟΥ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ -
ΣΠΑΘΑ ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ -
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝΩΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΓΡΑΝΙΤΗΣ -
ΚΕΡΑΜΕΙΑ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ -
ΔΟΞΑ ΠΑΧΙΑΝΩΝ ΣΥΝΚΑ -
ΚΟΡΩΝΙΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΥ/ΔΑΑΟΧ -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ -

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ -
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘΑΙΝΩΝ -
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. ΡΟΔΩΠΟΥ -
ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΣΠΑΘΑ -
ΓΡΑΝΙΤΗΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ -
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝΩΛΙΟΠΟΥΛΟΥ -
ΣΥΝΚΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ -
ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΥ/ΔΑΑΟΧ ΚΕΡΑΜΕΙΑ -
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΔΟΞΑ ΠΑΧΙΑΝΩΝ -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΟΡΩΝΙΣ -

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ -
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. -
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘΑΙΝΩΝ ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ -
ΡΟΔΩΠΟΥ ΓΡΑΝΙΤΗΣ -
ΣΠΑΘΑ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ -
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΣΥΝΚΑ -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝΩΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΥ/ΔΑΑΟΧ -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ -
ΚΕΡΑΜΕΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ -
ΔΟΞΑ ΠΑΧΙΑΝΩΝ ΚΟΡΩΝΙΣ -

27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. -
ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ -
ΓΡΑΝΙΤΗΣ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ -
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘΑΙΝΩΝ -
ΣΥΝΚΑ ΡΟΔΩΠΟΥ -
ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΥ/ΔΑΑΟΧ ΣΠΑΘΑ -
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝΩΛΙΟΠΟΥΛΟΥ -
ΚΟΡΩΝΙΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ -
ΔΟΞΑ ΠΑΧΙΑΝΩΝ ΚΕΡΑΜΕΙΑ -

28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ -
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. ΓΡΑΝΙΤΗΣ -
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ -
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΣΥΝΚΑ -
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘΑΙΝΩΝ ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΥ/ΔΑΑΟΧ -
ΡΟΔΩΠΟΥ ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ -
ΣΠΑΘΑ ΑΠΟΛΛΩΝ -
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΟΡΩΝΙΣ -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝΩΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΟΞΑ ΠΑΧΙΑΝΩΝ -
ΚΕΡΑΜΕΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ -

29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΓΡΑΝΙΤΗΣ -
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ -
ΣΥΝΚΑ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. -
ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΥ/ΔΑΑΟΧ ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ -
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘΑΙΝΩΝ -
ΚΟΡΩΝΙΣ ΡΟΔΩΠΟΥ -
ΔΟΞΑ ΠΑΧΙΑΝΩΝ ΣΠΑΘΑ -
ΚΕΡΑΜΕΙΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝΩΛΙΟΠΟΥΛΟΥ -

30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ -
ΓΡΑΝΙΤΗΣ ΣΥΝΚΑ -
ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΥ/ΔΑΑΟΧ -
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ -
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ -
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΚΟΡΩΝΙΣ -
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘΑΙΝΩΝ ΔΟΞΑ ΠΑΧΙΑΝΩΝ -
ΡΟΔΩΠΟΥ ΚΕΡΑΜΕΙΑ -
ΣΠΑΘΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ -
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝΩΛΙΟΠΟΥΛΟΥ -

31η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΥΝΚΑ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ -
ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΥ/ΔΑΑΟΧ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ -
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΓΡΑΝΙΤΗΣ -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ -
ΚΟΡΩΝΙΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. -
ΔΟΞΑ ΠΑΧΙΑΝΩΝ ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ -
ΚΕΡΑΜΕΙΑ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘΑΙΝΩΝ -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝΩΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΔΩΠΟΥ -
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΣΠΑΘΑ -

32η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΥ/ΔΑΑΟΧ -
ΣΥΝΚΑ ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ -
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ -
ΓΡΑΝΙΤΗΣ ΚΟΡΩΝΙΣ -
ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΔΟΞΑ ΠΑΧΙΑΝΩΝ -
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. ΚΕΡΑΜΕΙΑ -
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ -
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝΩΛΙΟΠΟΥΛΟΥ -
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘΑΙΝΩΝ ΦΩΣΤΗΡΑΣ -
ΡΟΔΩΠΟΥ ΣΠΑΘΑ -

33η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΥ/ΔΑΑΟΧ -
ΚΟΡΩΝΙΣ ΣΥΝΚΑ -
ΔΟΞΑ ΠΑΧΙΑΝΩΝ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ -
ΚΕΡΑΜΕΙΑ ΓΡΑΝΙΤΗΣ -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝΩΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. -
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ -
ΣΠΑΘΑ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ -
ΡΟΔΩΠΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘΑΙΝΩΝ -

34η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ -
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΚΟΡΩΝΙΣ -
ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΥ/ΔΑΑΟΧ ΔΟΞΑ ΠΑΧΙΑΝΩΝ -
ΣΥΝΚΑ ΚΕΡΑΜΕΙΑ -
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ -
ΓΡΑΝΙΤΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝΩΛΙΟΠΟΥΛΟΥ -
ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΦΩΣΤΗΡΑΣ -
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. ΣΠΑΘΑ -
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΡΟΔΩΠΟΥ -
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘΑΙΝΩΝ -

35η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΟΡΩΝΙΣ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ -
ΔΟΞΑ ΠΑΧΙΑΝΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ -
ΚΕΡΑΜΕΙΑ ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΥ/ΔΑΑΟΧ -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝΩΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΝΚΑ -
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ -
ΣΠΑΘΑ ΓΡΑΝΙΤΗΣ -
ΡΟΔΩΠΟΥ ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ -
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘΑΙΝΩΝ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. -
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ -

36η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΔΟΞΑ ΠΑΧΙΑΝΩΝ -
ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΕΡΑΜΕΙΑ -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ -
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝΩΛΙΟΠΟΥΛΟΥ -
ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΥ/ΔΑΑΟΧ ΦΩΣΤΗΡΑΣ -
ΣΥΝΚΑ ΣΠΑΘΑ -
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΟΔΩΠΟΥ -
ΓΡΑΝΙΤΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘΑΙΝΩΝ -
ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ -
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ -

37η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΚΕΡΑΜΕΙΑ -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΔΟΞΑ ΠΑΧΙΑΝΩΝ -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝΩΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΩΝΙΣ -
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ -
ΣΠΑΘΑ ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ -
ΡΟΔΩΠΟΥ ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΥ/ΔΑΑΟΧ -
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘΑΙΝΩΝ ΣΥΝΚΑ -
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ -
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΓΡΑΝΙΤΗΣ -
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ -

38η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ -
ΚΕΡΑΜΕΙΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝΩΛΙΟΠΟΥΛΟΥ -
ΔΟΞΑ ΠΑΧΙΑΝΩΝ ΦΩΣΤΗΡΑΣ -
ΚΟΡΩΝΙΣ ΣΠΑΘΑ -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΟΔΩΠΟΥ -
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘΑΙΝΩΝ -
ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΥ/ΔΑΑΟΧ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ -
ΣΥΝΚΑ ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ -
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. -
ΓΡΑΝΙΤΗΣ ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ -



ΕΠΣ ΧΑΝΙΩΝ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - ΟΜΙΛΟΣ ΤΙΤΛΟΥ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)



ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΚΥΠΕΛΛΟ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ SUPER-CUP
ΥΠΟΔΟΜΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΙΔΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ


ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.