X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



Χ.Πολογιώργη & Ησυχάκη, 73100 Χανιά | ΤΗΛ:28210 45106 | FAX: 28210.45106 | epshanion@epshanion.gr


ΕΠΣ ΧΑΝΙΩΝ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΝΙΩΝ
ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΕΣ & EMAIL
ΙΣΤΟΡΙΑ
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
ΘΕΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Χ.Πολογιώργη & Ησυχάκη, 73100 Χανιά Κρήτης      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ: 28210 45106, 57272 - FAX: 28210.45106 - epshanion@epshanion.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(21η αγωνιστική)

ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥΠΕΡΓΑΜΟΣ0 - 2
ΥΡΤΑΚΙΝΑΚΟΥΜΠΕΣ7 - 1
ΙΩΝΙΑ 2000ΑΡΗΣ ΒΟΥΚΟΛΙΩΝ3 - 0
ΚΑΛΤΣΕΤΟΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ7 - 1
ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑΤΑΛΩΣ0 - 1
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(22η αγωνιστική)

ΠΕΡΓΑΜΟΣ - ΥΡΤΑΚΙΝΑ
ΑΣΠΑΛΑΘΟΣ - ΙΩΝΙΑ 2000
ΚΟΥΜΠΕΣ - ΚΑΛΤΣΕΤΟ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΚΟΛΙΩΝ - ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ
ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΤΑΛΩΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΥΡΤΑΚΙΝΑ 50
-2
73-16
17-1-1
39-7
8-1-1
34-9
9-0-0
ΠΕΡΓΑΜΟΣ 42
0
35-16
13-3-3
17-10
6-1-2
18-6
7-2-1
ΚΑΛΤΣΕΤΟ 38
0
51-28
12-2-5
29-18
6-0-4
22-10
6-2-1
ΑΡΗΣ ΒΟΥΚΟΛΙΩΝ 37
0
45-16
11-4-4
20-5
5-3-1
25-11
6-1-3
ΙΩΝΙΑ 2000 36
0
27-15
11-3-5
16-9
6-1-3
11-6
5-2-2
ΑΣΠΑΛΑΘΟΣ 25
0
30-40
8-1-10
15-19
4-0-5
15-21
4-1-5
ΚΟΥΜΠΕΣ 24
0
26-32
7-3-9
14-17
4-0-5
12-15
3-3-4
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 17
0
18-34
4-5-11
9-16
2-2-6
9-18
2-3-5
ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ 12
0
23-37
2-6-11
11-15
1-4-5
12-22
1-2-6
ΤΑΛΩΣ 9
-2
17-52
2-5-12
9-22
1-4-5
8-30
1-1-7
ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 3
0
12-71
0-3-16
7-33
0-2-7
5-38
0-1-9

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

- Η ομάδα ΥΡΤΑΚΙΝΑ έχει -2 βαθμούς από ποινές
- Η ομάδα ΤΑΛΩΣ έχει -2 βαθμούς από ποινές

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΥΡΤΑΚΙΝΑ 2 - 3

ΚΑΛΤΣΕΤΟ ΠΕΡΓΑΜΟΣ 0 - 1

ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΑΣΠΑΛΑΘΟΣ 1 - 4

ΤΑΛΩΣ ΚΟΥΜΠΕΣ 1 - 1

ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΑΡΗΣ ΒΟΥΚΟΛΙΩΝ 0 - 7

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΙΩΝΙΑ 2000 ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 2 - 1

ΥΡΤΑΚΙΝΑ ΚΑΛΤΣΕΤΟ 3 - 1

ΠΕΡΓΑΜΟΣ ΤΑΛΩΣ 3 - 2

ΑΣΠΑΛΑΘΟΣ ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 5 - 0

ΑΡΗΣ ΒΟΥΚΟΛΙΩΝ ΚΟΥΜΠΕΣ 1 - 1

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΚΑΛΤΣΕΤΟ 0 - 0

ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΙΩΝΙΑ 2000 2 - 2

ΤΑΛΩΣ ΥΡΤΑΚΙΝΑ 1 - 5

ΑΡΗΣ ΒΟΥΚΟΛΙΩΝ ΠΕΡΓΑΜΟΣ 1 - 1

ΚΟΥΜΠΕΣ ΑΣΠΑΛΑΘΟΣ 0 - 1

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 2 - 2

ΚΑΛΤΣΕΤΟ ΤΑΛΩΣ 5 - 1

ΙΩΝΙΑ 2000 ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 5 - 1

ΥΡΤΑΚΙΝΑ ΑΡΗΣ ΒΟΥΚΟΛΙΩΝ 1 - 0

ΑΣΠΑΛΑΘΟΣ ΠΕΡΓΑΜΟΣ 1 - 3

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΤΑΛΩΣ 0 - 0

ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ 1 - 1

ΑΡΗΣ ΒΟΥΚΟΛΙΩΝ ΚΑΛΤΣΕΤΟ 1 - 1

ΚΟΥΜΠΕΣ ΙΩΝΙΑ 2000 0 - 1

ΑΣΠΑΛΑΘΟΣ ΥΡΤΑΚΙΝΑ 1 - 2

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 1 - 2

ΤΑΛΩΣ ΑΡΗΣ ΒΟΥΚΟΛΙΩΝ 0 - 3

ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΚΟΥΜΠΕΣ 0 - 0

ΚΑΛΤΣΕΤΟ ΑΣΠΑΛΑΘΟΣ 1 - 3

ΙΩΝΙΑ 2000 ΠΕΡΓΑΜΟΣ 0 - 1

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΑΡΗΣ ΒΟΥΚΟΛΙΩΝ 0 - 1

ΚΟΥΜΠΕΣ ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 2 - 1

ΑΣΠΑΛΑΘΟΣ ΤΑΛΩΣ 4 - 2

ΠΕΡΓΑΜΟΣ ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ 2 - 1

ΥΡΤΑΚΙΝΑ ΙΩΝΙΑ 2000 2 - 0

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΟΥΜΠΕΣ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 0 - 1

ΑΡΗΣ ΒΟΥΚΟΛΙΩΝ ΑΣΠΑΛΑΘΟΣ 4 - 0

ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΠΕΡΓΑΜΟΣ 0 - 4

ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΥΡΤΑΚΙΝΑ 1 - 2

ΚΑΛΤΣΕΤΟ ΙΩΝΙΑ 2000 0 - 2

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΑΣΠΑΛΑΘΟΣ 1 - 2

ΠΕΡΓΑΜΟΣ ΚΟΥΜΠΕΣ 2 - 0

ΥΡΤΑΚΙΝΑ ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 4 - 0

ΙΩΝΙΑ 2000 ΤΑΛΩΣ 2 - 0

ΚΑΛΤΣΕΤΟ ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ 3 - 2

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΕΡΓΑΜΟΣ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 4 - 1

ΚΟΥΜΠΕΣ ΥΡΤΑΚΙΝΑ 1 - 5

ΑΡΗΣ ΒΟΥΚΟΛΙΩΝ ΙΩΝΙΑ 2000 1 - 0

ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΚΑΛΤΣΕΤΟ 2 - 6

ΤΑΛΩΣ ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ 0 - 3

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΥΡΤΑΚΙΝΑ ΠΕΡΓΑΜΟΣ 0 - 1

ΙΩΝΙΑ 2000 ΑΣΠΑΛΑΘΟΣ 3 - 1

ΚΑΛΤΣΕΤΟ ΚΟΥΜΠΕΣ 3 - 1

ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΑΡΗΣ ΒΟΥΚΟΛΙΩΝ 0 - 1

ΤΑΛΩΣ ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 0 - 0

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΥΡΤΑΚΙΝΑ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 1 - 1

ΠΕΡΓΑΜΟΣ ΚΑΛΤΣΕΤΟ 0 - 2

ΑΣΠΑΛΑΘΟΣ ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ 1 - 0

ΚΟΥΜΠΕΣ ΤΑΛΩΣ 5 - 1

ΑΡΗΣ ΒΟΥΚΟΛΙΩΝ ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 6 - 0

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΙΩΝΙΑ 2000 0 - 3

ΚΑΛΤΣΕΤΟ ΥΡΤΑΚΙΝΑ 1 - 6

ΤΑΛΩΣ ΠΕΡΓΑΜΟΣ 0 - 3

ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΑΣΠΑΛΑΘΟΣ 2 - 2

ΚΟΥΜΠΕΣ ΑΡΗΣ ΒΟΥΚΟΛΙΩΝ 0 - 4

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΛΤΣΕΤΟ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 3 - 0

ΙΩΝΙΑ 2000 ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ 0 - 0

ΥΡΤΑΚΙΝΑ ΤΑΛΩΣ 9 - 1

ΠΕΡΓΑΜΟΣ ΑΡΗΣ ΒΟΥΚΟΛΙΩΝ 1 - 1

ΑΣΠΑΛΑΘΟΣ ΚΟΥΜΠΕΣ 0 - 2

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ 3 - 2

ΤΑΛΩΣ ΚΑΛΤΣΕΤΟ 3 - 6

ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑ 2000 0 - 1

ΑΡΗΣ ΒΟΥΚΟΛΙΩΝ ΥΡΤΑΚΙΝΑ 1 - 2

ΠΕΡΓΑΜΟΣ ΑΣΠΑΛΑΘΟΣ 3 - 1

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΑΛΩΣ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 0 - 0

ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 4 - 0

ΚΑΛΤΣΕΤΟ ΑΡΗΣ ΒΟΥΚΟΛΙΩΝ 6 - 1

ΙΩΝΙΑ 2000 ΚΟΥΜΠΕΣ 1 - 0

ΥΡΤΑΚΙΝΑ ΑΣΠΑΛΑΘΟΣ 3 - 1

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 3 - 1

ΑΡΗΣ ΒΟΥΚΟΛΙΩΝ ΤΑΛΩΣ 2 - 0

ΚΟΥΜΠΕΣ ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ 3 - 2

ΑΣΠΑΛΑΘΟΣ ΚΑΛΤΣΕΤΟ 1 - 2

ΠΕΡΓΑΜΟΣ ΙΩΝΙΑ 2000 0 - 1

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΒΟΥΚΟΛΙΩΝ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 3 - 0

ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΚΟΥΜΠΕΣ 0 - 4

ΤΑΛΩΣ ΑΣΠΑΛΑΘΟΣ 3 - 0

ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΠΕΡΓΑΜΟΣ 1 - 1

ΙΩΝΙΑ 2000 ΥΡΤΑΚΙΝΑ 0 - 3

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΚΟΥΜΠΕΣ 0 - 2

ΑΣΠΑΛΑΘΟΣ ΑΡΗΣ ΒΟΥΚΟΛΙΩΝ 0 - 7

ΠΕΡΓΑΜΟΣ ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 2 - 1

ΥΡΤΑΚΙΝΑ ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ 9 - 1

ΙΩΝΙΑ 2000 ΚΑΛΤΣΕΤΟ 0 - 2

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΠΑΛΑΘΟΣ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 2 - 1

ΚΟΥΜΠΕΣ ΠΕΡΓΑΜΟΣ 3 - 1

ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΥΡΤΑΚΙΝΑ 1 - 6

ΤΑΛΩΣ ΙΩΝΙΑ 2000 1 - 1

ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΛΤΣΕΤΟ 0 - 2

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΠΕΡΓΑΜΟΣ 0 - 2

ΥΡΤΑΚΙΝΑ ΚΟΥΜΠΕΣ 7 - 1

ΙΩΝΙΑ 2000 ΑΡΗΣ ΒΟΥΚΟΛΙΩΝ 3 - 0

ΚΑΛΤΣΕΤΟ ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 7 - 1

ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΤΑΛΩΣ 0 - 1

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΕΡΓΑΜΟΣ ΥΡΤΑΚΙΝΑ -
ΑΣΠΑΛΑΘΟΣ ΙΩΝΙΑ 2000 -
ΚΟΥΜΠΕΣ ΚΑΛΤΣΕΤΟ -
ΑΡΗΣ ΒΟΥΚΟΛΙΩΝ ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ -
ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΤΑΛΩΣ -



ΕΠΣ ΧΑΝΙΩΝ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - ΟΜΙΛΟΣ ΤΙΤΛΟΥ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)



ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΚΥΠΕΛΛΟ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ SUPER-CUP
ΥΠΟΔΟΜΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΙΔΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ


ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.