X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



Χ.Πολογιώργη & Ησυχάκη, 73100 Χανιά | ΤΗΛ:28210 45106 | FAX: 28210.45106 | epshanion@epshanion.gr


ΕΠΣ ΧΑΝΙΩΝ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΝΙΩΝ
ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΕΣ & EMAIL
ΙΣΤΟΡΙΑ
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
ΘΕΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Χ.Πολογιώργη & Ησυχάκη, 73100 Χανιά Κρήτης      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ: 28210 45106, 57272 - FAX: 28210.45106 - epshanion@epshanion.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ

ΝΕΩΝ

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(30η αγωνιστική)

ΣΥΝΚΑΔΟΞΑ2 - 0
ΑΠ ΣΟΥΔΑΣΙΔΟΜΕΝΕΑΣ1 - 1
ΣΦΑΚΙΑΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ2 - 3
ΡΕΠΟΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ -
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣΑΠΟΛΛΩΝ3 - 6
ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΝΑΝΙΑΚΟΣ - ΔΑΑΟΧΣΠΑΘΑ3 - 0
ΡΕΠΟΘΗΣΕΑΣ -
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ2 - 3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 62
0
67-11
19-5-2
32-7
9-3-1
35-4
10-2-1
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 61
0
77-16
20-4-3
40-5
10-2-1
37-11
10-2-2
ΣΥΝΚΑ 61
0
81-18
19-1-5
38-10
10-0-3
43-8
9-1-2
ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΝΑΝΙΑΚΟΣ - ΔΑΑΟΧ 47
0
73-40
14-5-7
40-18
7-3-3
33-22
7-2-4
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 45
0
75-42
14-3-9
35-23
6-0-7
40-19
8-3-2
ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ 39
0
63-38
11-6-9
25-19
4-4-5
38-19
7-2-4
ΑΠΟΛΛΩΝ 38
-3
60-46
12-5-9
25-26
6-2-5
35-20
6-3-4
ΔΟΞΑ 37
0
70-61
10-7-9
34-37
4-4-5
36-24
6-3-4
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 36
0
45-52
10-6-10
22-22
5-5-3
23-30
5-1-7
ΘΗΣΕΑΣ 30
0
42-65
8-6-12
20-26
5-3-5
22-39
3-3-7
ΣΦΑΚΙΑ 16
-3
33-75
5-4-17
23-28
5-2-6
10-47
0-2-11
ΣΠΑΘΑ 15
-3
47-92
5-3-18
27-49
3-0-10
20-43
2-3-8
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 8
-6
53-123
4-2-20
32-63
3-1-9
21-60
1-1-11
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 6
0
19-126
1-3-22
13-66
1-1-11
6-60
0-2-11

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

- Η ομάδα ΑΠΟΛΛΩΝ έχει -3 βαθμούς από ποινές
- Η ομάδα ΣΦΑΚΙΑ έχει -3 βαθμούς από ποινές
- Η ομάδα ΣΠΑΘΑ έχει -3 βαθμούς από ποινές
- Η ομάδα ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ έχει -6 βαθμούς από ποινές

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 5 - 0

ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΣΥΝΚΑ 0 - 0

ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ 1 - 1

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΦΑΚΙΑ 3 - 1

ΘΗΣΕΑΣ ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 2 - 1

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΝΑΝΙΑΚΟΣ - ΔΑΑΟΧ 1 - 0
ΡΕΠΟ: ΣΠΑΘΑ
ΡΕΠΟ: ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ 3 - 3

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 0 - 7

ΣΥΝΚΑ ΑΠΟΛΛΩΝ 4 - 1

ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ ΣΠΑΘΑ 5 - 1

ΣΦΑΚΙΑ ΘΗΣΕΑΣ 1 - 4

ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 4 - 10
ΡΕΠΟ: ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΡΕΠΟ: ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΝΑΝΙΑΚΟΣ - ΔΑΑΟΧ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 2 - 6

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 2 - 1

ΣΠΑΘΑ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 7 - 0

ΘΗΣΕΑΣ ΣΥΝΚΑ 2 - 4

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ 0 - 2

ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΣΦΑΚΙΑ 5 - 0

ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΝΑΝΙΑΚΟΣ - ΔΑΑΟΧ 2 - 6
ΡΕΠΟ: ΡΕΠΟ
ΡΕΠΟ: ΡΕΠΟ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΞΑ 1 - 4

ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΣΠΑΘΑ 6 - 0

ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΘΗΣΕΑΣ 4 - 2

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 0 - 6

ΣΥΝΚΑ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 1 - 2

ΣΦΑΚΙΑ ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΝΑΝΙΑΚΟΣ - ΔΑΑΟΧ 4 - 1
ΡΕΠΟ: ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ
ΡΕΠΟ: ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΣΠΑΘΑ 6 - 0

ΘΗΣΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 3 - 1

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 0 - 0

ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 1 - 2

ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΝΑΝΙΑΚΟΣ - ΔΑΑΟΧ ΣΥΝΚΑ 0 - 2

ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ 2 - 6
ΡΕΠΟ: ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ
ΡΕΠΟ: ΣΦΑΚΙΑ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΗΣΕΑΣ ΔΟΞΑ 0 - 4

ΣΠΑΘΑ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 0 - 7

ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 2 - 0

ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΝΑΝΙΑΚΟΣ - ΔΑΑΟΧ 1 - 1

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 0 - 10

ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ ΣΦΑΚΙΑ 3 - 1
ΡΕΠΟ: ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΡΕΠΟ: ΣΥΝΚΑ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 0 - 1

ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΘΗΣΕΑΣ 5 - 0

ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΝΑΝΙΑΚΟΣ - ΔΑΑΟΧ ΑΠΟΛΛΩΝ 3 - 6

ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 1 - 3

ΣΦΑΚΙΑ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 3 - 0

ΣΥΝΚΑ ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ 1 - 3
ΡΕΠΟ: ΣΠΑΘΑ
ΡΕΠΟ: ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΔΟΞΑ 3 - 4

ΘΗΣΕΑΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΝΑΝΙΑΚΟΣ - ΔΑΑΟΧ 0 - 3

ΣΠΑΘΑ ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 2 - 1

ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΣΦΑΚΙΑ 3 - 0

ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ 2 - 1

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΣΥΝΚΑ 0 - 5
ΡΕΠΟ: ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΡΕΠΟ: ΑΠΟΛΛΩΝ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΝΑΝΙΑΚΟΣ - ΔΑΑΟΧ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 1 - 2

ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 - 6

ΣΦΑΚΙΑ ΣΠΑΘΑ 3 - 3

ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 1 - 1

ΣΥΝΚΑ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 1 - 0

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 0 - 5
ΡΕΠΟ: ΔΟΞΑ
ΡΕΠΟ: ΘΗΣΕΑΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΝΑΝΙΑΚΟΣ - ΔΑΑΟΧ ΔΟΞΑ 2 - 2

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΦΑΚΙΑ 3 - 0

ΘΗΣΕΑΣ ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ 2 - 1

ΣΠΑΘΑ ΣΥΝΚΑ 0 - 7

ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 5 - 1

ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 2 - 0
ΡΕΠΟ: ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ
ΡΕΠΟ: ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 3 - 3

ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 0 - 2

ΣΥΝΚΑ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 - 0

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΘΗΣΕΑΣ 3 - 3

ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΣΠΑΘΑ 5 - 1

ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0 - 0
ΡΕΠΟ: ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΝΑΝΙΑΚΟΣ - ΔΑΑΟΧ
ΡΕΠΟ: ΣΦΑΚΙΑ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΣΦΑΚΙΑ 7 - 1

ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΝΑΝΙΑΚΟΣ - ΔΑΑΟΧ ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ 3 - 2

ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 9 - 1

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 3 - 0

ΘΗΣΕΑΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 0 - 4

ΣΠΑΘΑ ΑΠΟΛΛΩΝ 1 - 3
ΡΕΠΟ: ΔΟΞΑ
ΡΕΠΟ: ΣΥΝΚΑ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΣΦΑΚΙΑ 1 - 1

ΣΥΝΚΑ ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 8 - 1

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΝΑΝΙΑΚΟΣ - ΔΑΑΟΧ 1 - 2

ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 0 - 0

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 - 1

ΣΠΑΘΑ ΘΗΣΕΑΣ 3 - 4
ΡΕΠΟ: ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ
ΡΕΠΟ: ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ ΔΟΞΑ 1 - 1

ΣΦΑΚΙΑ ΣΥΝΚΑ 0 - 3

ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 2 - 4

ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΝΑΝΙΑΚΟΣ - ΔΑΑΟΧ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 0 - 0

ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΣΠΑΘΑ 1 - 0

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΗΣΕΑΣ 4 - 1
ΡΕΠΟ: ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ
ΡΕΠΟ: ΑΠΟΛΛΩΝ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΣΥΝΚΑ 1 - 5

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ 0 - 5

ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΣΦΑΚΙΑ 3 - 0

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 3 - 0

ΣΠΑΘΑ ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΝΑΝΙΑΚΟΣ - ΔΑΑΟΧ 0 - 4

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 3 - 0
ΡΕΠΟ: ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΡΕΠΟ: ΘΗΣΕΑΣ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΔΟΞΑ 1 - 4

ΣΥΝΚΑ ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 2 - 0

ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 0 - 2

ΣΦΑΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ 1 - 0

ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΘΗΣΕΑΣ 5 - 1

ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΝΑΝΙΑΚΟΣ - ΔΑΑΟΧ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2 - 2
ΡΕΠΟ: ΣΠΑΘΑ
ΡΕΠΟ: ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 5 - 2

ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2 - 0

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΥΝΚΑ 0 - 2

ΣΠΑΘΑ ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ 3 - 5

ΘΗΣΕΑΣ ΣΦΑΚΙΑ 1 - 1

ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 7 - 1
ΡΕΠΟ: ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΡΕΠΟ: ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΝΑΝΙΑΚΟΣ - ΔΑΑΟΧ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΔΟΞΑ 5 - 2

ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 1 - 6

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΣΠΑΘΑ 1 - 6

ΣΥΝΚΑ ΘΗΣΕΑΣ 4 - 0

ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 3 - 0

ΣΦΑΚΙΑ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 2 - 6

ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΝΑΝΙΑΚΟΣ - ΔΑΑΟΧ ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 8 - 0
ΡΕΠΟ: ΡΕΠΟ
ΡΕΠΟ: ΡΕΠΟ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΑΠΟΛΛΩΝ 3 - 2

ΣΠΑΘΑ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 0 - 2

ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 4 - 1

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 9 - 0

ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΣΥΝΚΑ 0 - 2

ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΝΑΝΙΑΚΟΣ - ΔΑΑΟΧ ΣΦΑΚΙΑ 5 - 1
ΡΕΠΟ: ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ
ΡΕΠΟ: ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΠΑΘΑ ΔΟΞΑ 1 - 3

ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΗΣΕΑΣ 3 - 3

ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 0 - 1

ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 0 - 0

ΣΥΝΚΑ ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΝΑΝΙΑΚΟΣ - ΔΑΑΟΧ 1 - 2

ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 6 - 1
ΡΕΠΟ: ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ
ΡΕΠΟ: ΣΦΑΚΙΑ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΘΗΣΕΑΣ 1 - 1

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΘΑ 4 - 0

ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ 0 - 3

ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΝΑΝΙΑΚΟΣ - ΔΑΑΟΧ ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 4 - 0

ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 1 - 0

ΣΦΑΚΙΑ ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ 1 - 1
ΡΕΠΟ: ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΡΕΠΟ: ΣΥΝΚΑ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΟΞΑ 2 - 1

ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 0 - 0

ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΝΑΝΙΑΚΟΣ - ΔΑΑΟΧ 4 - 2

ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 8 - 2

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΣΦΑΚΙΑ 5 - 1

ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ ΣΥΝΚΑ 1 - 2
ΡΕΠΟ: ΣΠΑΘΑ
ΡΕΠΟ: ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 0 - 5

ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΝΑΝΙΑΚΟΣ - ΔΑΑΟΧ ΘΗΣΕΑΣ 2 - 0

ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΣΠΑΘΑ 4 - 4

ΣΦΑΚΙΑ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 0 - 2

ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 2 - 2

ΣΥΝΚΑ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 7 - 1
ΡΕΠΟ: ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΡΕΠΟ: ΑΠΟΛΛΩΝ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΝΑΝΙΑΚΟΣ - ΔΑΑΟΧ 0 - 3

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 8 - 0

ΣΠΑΘΑ ΣΦΑΚΙΑ 5 - 3

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ 1 - 5

ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΣΥΝΚΑ 1 - 0

ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 1 - 1
ΡΕΠΟ: ΔΟΞΑ
ΡΕΠΟ: ΘΗΣΕΑΣ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΝΑΝΙΑΚΟΣ - ΔΑΑΟΧ 6 - 6

ΣΦΑΚΙΑ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 0 - 3

ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ ΘΗΣΕΑΣ 1 - 2

ΣΥΝΚΑ ΣΠΑΘΑ 3 - 0

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0 - 6

ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 0 - 3
ΡΕΠΟ: ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ
ΡΕΠΟ: ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΔΟΞΑ 0 - 6

ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ 2 - 1

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΝΚΑ 3 - 1

ΘΗΣΕΑΣ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 3 - 0

ΣΠΑΘΑ ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 1 - 3

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 0 - 3
ΡΕΠΟ: ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΝΑΝΙΑΚΟΣ - ΔΑΑΟΧ
ΡΕΠΟ: ΣΦΑΚΙΑ

27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΦΑΚΙΑ ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 3 - 0

ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΝΑΝΙΑΚΟΣ - ΔΑΑΟΧ 1 - 3

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 2 - 6

ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 0 - 3

ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΘΗΣΕΑΣ 3 - 1

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΠΑΘΑ 0 - 3
ΡΕΠΟ: ΔΟΞΑ
ΡΕΠΟ: ΣΥΝΚΑ

28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΦΑΚΙΑ ΔΟΞΑ 3 - 2

ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΣΥΝΚΑ 0 - 10

ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΝΑΝΙΑΚΟΣ - ΔΑΑΟΧ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 7 - 1

ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 0 - 3

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0 - 0

ΘΗΣΕΑΣ ΣΠΑΘΑ 2 - 2
ΡΕΠΟ: ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ
ΡΕΠΟ: ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ

29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ 1 - 5

ΣΥΝΚΑ ΣΦΑΚΙΑ 3 - 0

ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 2 - 1

ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΝΑΝΙΑΚΟΣ - ΔΑΑΟΧ 1 - 0

ΣΠΑΘΑ ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 4 - 7

ΘΗΣΕΑΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 - 4
ΡΕΠΟ: ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ
ΡΕΠΟ: ΑΠΟΛΛΩΝ

30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΥΝΚΑ ΔΟΞΑ 2 - 0

ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 1 - 1

ΣΦΑΚΙΑ ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 2 - 3

ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 3 - 6

ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΝΑΝΙΑΚΟΣ - ΔΑΑΟΧ ΣΠΑΘΑ 3 - 0

ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2 - 3
ΡΕΠΟ: ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΡΕΠΟ: ΘΗΣΕΑΣ



ΕΠΣ ΧΑΝΙΩΝ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - ΟΜΙΛΟΣ ΤΙΤΛΟΥ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)



ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΚΥΠΕΛΛΟ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ SUPER-CUP
ΥΠΟΔΟΜΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΙΔΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ


ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.